Уважаемые пользователи и гости форума! Обновление карт Украины для Нави-Мапс и СитиГИД доступно внутри программ.
=> Меню -> Карты -> Обновить.
Обновите пожалуйста Нави-Мапс на версию 12.0.242 или выше.

Ошибки и замечания можно давать в соответствующих темах форума или через кнопку Ошибка в программе.
Через кнопку Ошибка отправляйте информацию следующим образом:
Тап на карте в месте где надо сделать уточнения или изменения в карте. Пишите что именно надо изменить/добавить и нажимаете на кнопку Отправить.
Подождать еще примерно 2-3 минуты для сеанса связи.

Мы запустили Telegram-канал где можно задать вопрос или оперативно прислать скриншот и дать уточнения по картам.
Присоединяйтесь к нашему каналу: https://t.me/travelGPS_Ukraine_maps

Продолжаются работы по улучшению форума. Возможны перерывы во время обновления кода движка форума.

Мені потрібно купити деревину в Харкові для будівництва альтанки

Вопросы и обсуждения не по основным темам форума. Просьба быть корректными и уважать других участников форума.

Модераторы: str, Vadim_O, OldMan, AGurov, GuSeAn

Ответить
Сообщение
Автор
nikitosik
интересующийся
Сообщения: 44
Зарегистрирован: 27 мар 2024, 00:20
Чаще езжу тут:: поле

Мені потрібно купити деревину в Харкові для будівництва альтанки

#1 Сообщение nikitosik » 30 апр 2024, 07:49

Я планую побудувати альтанку на своїй ділянці і для цього мені потрібна якісна деревина. Можливо, ти знаєш, на що звернути увагу при виборі матеріалу для зовнішніх конструкцій? Я хочу, щоб альтанка служила довго і була стійка до погодних умов. Може, є якісь особливості у деревині, які я маю врахувати?

vorog50
интересующийся
Сообщения: 45
Зарегистрирован: 27 мар 2024, 00:19
Чаще езжу тут:: поле

Мені потрібно купити деревину в Харкові для будівництва альтанки

#2 Сообщение vorog50 » 30 апр 2024, 07:50

Дуже добре, що ти вирішив звернути увагу на довговічність матеріалів. Для альтанок зазвичай рекомендують використовувати деревину, яка добре стоїть проти впливу вологи і сонця. Важливо обрати дерево, яке пройшло обробку антисептиками та водовідштовхувальними речовинами. Це допоможе забезпечити довговічність конструкції. Також, можливо, тобі варто подивитися на різні типи деревини, які використовуються для альтанок, щоб вибрати те, що найкраще підійде для твого проекту.

nikitosik
интересующийся
Сообщения: 44
Зарегистрирован: 27 мар 2024, 00:20
Чаще езжу тут:: поле

Мені потрібно купити деревину в Харкові для будівництва альтанки

#3 Сообщение nikitosik » 30 апр 2024, 07:51

А які типи деревини ти вважаєш найбільш підходящими для будівництва альтанки? Я чув про використання сосни та дуба, але не впевнений, який варіант краще вибрати з огляду на ціну та якість.

vorog50
интересующийся
Сообщения: 45
Зарегистрирован: 27 мар 2024, 00:19
Чаще езжу тут:: поле

Мені потрібно купити деревину в Харкові для будівництва альтанки

#4 Сообщение vorog50 » 30 апр 2024, 07:54

nikitosik писал(а):
30 апр 2024, 07:51
А які типи деревини ти вважаєш найбільш підходящими для будівництва альтанки? Я чув про використання сосни та дуба, але не впевнений, який варіант краще вибрати з огляду на ціну та якість.
Справді, сосна і дуб — дуже популярні варіанти для будівництва альтанок через їх міцність та зовнішній вигляд. Сосна має тенденцію бути дешевшою, але потребує додаткової обробки для захисту від гниття та шкідників. Дуб, з іншого боку, є більш стійким до цих факторів, але й коштує дорожче.
Якщо ти шукаєш місце, де можна придбати деревину в Харкові з різними опціями обробки та сертифікації, то можу порекомендувати інтернет-магазин Drevo https://drevo.kh.ua/uk . Вони пропонують широкий вибір деревини, яка відповідає всім стандартам якості та екологічності, а також забезпечують доставку прямо до місця будівництва. Так ти зможеш заощадити час на пошуки та перевезення, і зосередитись на самому проекті альтанки.
Изображение

Ответить

Вернуться в «Трепалка»